Запуск стартапу вимагає розуміння, насамперед, юридичних особливостей його життєвого циклу. Початок бізнесу – витратна та трудомістка процедура, і майбутній підприємець має ретельно проаналізувати різні питання щодо його ідеї. Коли ви починаєте комерційну діяльність, деякі зі стратегій включають складання бізнес-плану, вивчення інформації про потенційних клієнтів та ринки, постановку вимірних цілей. Всі ці стратегії допомагають створити бачення та напрямок розвитку вашого проекту.”
Потрібно розуміти, що стартап і проста новостворена компанія мають ряд відмінностей. Одні з найповніших визначень цих структур, які чітко розмежовують різницю їхніх бізнес-моделей, звучать так:
Стартап – «тимчасова» організація, яка була створена для пошуку інноваційних рішень будь-якої проблеми або перспективної та масштабованої моделі.
Компанія – «постійна» організація, яка створюється для безпосередньої реалізації вищезгаданих рішень та моделей.
Можна сказати, що основною метою реєстрації стартапу є пошук інноваційного підходу до певних бізнес-процесів, тоді як фірми використовують і реалізують готовий підхід. Отже, стартап – це нове підприємство, яке створюється однією особою чи групою фізичних/юридичних осіб, зацікавлених у розробці унікальної продукції чи технології з метою масштабування.
Основна ціль:
Зростання ключових показників стартапу та формування у команди навичок та компетенцій, необхідних для самостійного розвитку обраного напрямку у майбутньому.