Про Нас

Наша історія

У 2014 році наша компанія вирішила розширити горизонти та використати можливості, які надає Європейський Союз. За цей час ми успішно отримали понад 2 мільйонів євро у вигляді грантів для реалізації інноваційних проектів 25 наших клієнтів.

Розвиваючи свою діяльність на ринках Польщі, Румунії, Кіпру та Об’єднаних Арабських Еміратів, ми виявили, що кожна країна має свої особливості в управлінській та бухгалтерській сферах. Зокрема, ми інвестували понад 50 000 євро в консультації та навчання для адаптації нашої діяльності до місцевих законів та стандартів.

В результаті співпраці з експертами з різних країн, ми розробили стратегії управління та фінансового планування, що дозволило нам збільшити оборот компанії на 30% за останні три роки.

Управлінська та бухгалтерська ефективність нашої компанії відобразилася в зменшенні податкових ризиків та оптимізації фінансових процесів. Ми заощадили більше 1 мільйона євро для наших клієнтів завдяки оптимізації бухгалтерської звітності та управління ресурсами.

Наша команда

Влад

CEO

Борис Глазман

COO Project

Вікторія Булига

Grant Manager

Ольга Хвалигіна

CBDO

Іван Пронченком

Product Manager

Олена Гулієва

Project Manager
Меню